3-sekundowe wyświetlenia na Facebooku oznaczają, że twoja reklama została wyświetlona użytkownikowi przynajmniej przez 3 sekundy. Ta miara jest jednym z kilku sposobów, w jaki Facebook mierzy skuteczność reklam. Nie oznacza to jednak, że użytkownik spędził trzy pełne sekundy na oglądaniu twojej reklamy lub przeczytał całą treść. Może to być tylko krótki moment, w którym użytkownik zauważył twoją reklamę i zdecydował się na przewinięcie lub zamknięcie jej. Dlatego ważne jest, aby oprócz 3-sekundowych wyświetleń monitorować również inne wskaźniki, takie jak współczynnik interakcji z reklamą, średni czas wyświetlania i wiele innych.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code