O NAS

MEDIAGRAFICS.EU

DLACZEGO MY

NASZE POCZĄTKI

Jesteśmy właścicielami Agencji mediagrafics.eu Od 9 lat pracujemy w branży social media, grafiki, cms wordpress, handlu internetowego i szeroko pojętej działalności informatycznej. Dzięki temu że zaczynaliśmy swoją przygodę w biznesie od prowadzenia własnych social media, własnej strony i sklepu internetowego, bardzo dobrze rozumiemy teraz marketing internetowy a także mechanizmy reklamy przez Internet. Wiemy jak pomóc naszemu Klientowi zwiększyć zyski ze sprzedaży przez Internet. Jesteśmy niedużą Agencją dlatego możemy świadczyć nasze usługi taniej niż duże agencje interaktywne.

NASI KLIENCI

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i chętnie dzielimy się naszymi pomysłami. W wolnym czasie udoskonalamy swoją wiedzę o WordPress, social media, poznajemy coraz skuteczniejsze techniki marketingu i reklamy oraz na bieżąco śledzimy nowinki o pozycjonowaniu Seo. Jeśli chcesz porozmawiać zadzwoń do nas lub napisz, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę która pozwoli Ci skutecznie zarabiać przez Internet!

JAK PRACUJEMY

SPRAWDZONA STRATEGIA

Wprowadzając nowy produkt lub usługę, w pierwszej kolejności pomyślimy o tym, żeby stworzyć profile firmowe, na Facebooku, Instagramie, LinkedIn, TikToku, Tumbirze czy w Profilu Googla, lub poprowadzimy już istniejące. To właśnie tam dotrzemy do większości naszych nowych klientów. Konkurencja oczywiście też to rozumie, dlatego koniecznie musisz się wyróżnić. To wymaga mocnego zaangażowania, doświadczenia i CZASU! Twoją domenę firmową skonfigurujemy z usługą Google Analytics ! To popularne i bardzo złożone narzędzie do oceny zachowań użytkowników strony internetowej. Pozwala na zdobycie obszernej wiedzy na temat odwiedzających witrynę, co można z kolei wykorzystać do przynoszących wymierne korzyści zmian dotyczących funkcjonowania strony – darmowo. Profil musi zostać zoptymalizowany zgodnie z zasadami SEO. Późniejsze pozycjonowanie pozwoli znaleźć Was na liście najczęściej wyszukiwanych. Skonfigurujemy Piksela. Piksel Meta to krótki kod umieszczany w witrynie, który pozwala mierzyć skuteczność reklam na podstawie analizy działań podejmowanych przez użytkowników w witrynie. Ale czy Ty wiesz, dlaczego klienci będą chcieli kupować lub korzystać z usługi u ciebie, a nie u jednego z twoich konkurentów?

MEDIAGRAFICS.EU

ZASADY WSPÓŁPRACY

Podstawowymi celami etapu wprowadzenia produktu lub usługi na rynek jest zbudowanie popytu i przekazanie go konsumentom w nadziei, że później zarobi na jego rosnącej popularności.Poniżej postawowe etapy współpracy między Klientem a nami.

1.Określcie Wasze cele i oczekiwania

Przed rozpoczęciem współpracy z naszą firmą musicie jasno określić sobie cel i oczekiwania jakie macie w stosunku do tej współpracy. Zarówno dla Was jak i dla nas istotne jest czego oczekujecie i jaki ma być efekt finalny tych działań.

2 Ustalcie budżet i czas prowadzonych działań

Drugą istotną kwestią do ustalenia jest Wasz budżet i czas prowadzonych działań. Na podstawie tych dwóch, nasza firma będzie w stanie przygotować strategię e-marketingową dostosowaną do Waszego budżetu z realnym osiągnięciem zamierzonego celu w określonym czasie.

3. Ustalcie z nami w jaki sposób mierzone będą efekty

Już na początku współpracy, ustalcie z nami w jaki sposób będziecie mógli podglądać nasze wyniki dla Waszej firmy. Przejrzyste raporty, i konkretna analiza wyników to doskonały abalietas!

4. Zaufanie to podstawa

Współpracując z nami przede wszystkim musicie nam zaufać. Zaufanie to podstawa w każdej relacji biznesowej. Spokojnie, zdajcie się na wiedzę specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i na pewno wiemy co robimy!

5. Współpraca i wywiązywanie się z terminów

Współpracujcie i przekazujcie nam potrzebne do promocji materiały ( filmy video, grafiki, zdjęcia) według określonego harmonogramu. Czas dla realizacji wartościowych kampanii informacyjnych, oraz materiałów dotyczących Waszego biznesu i Waszej branży, jest niezmiernie ważny.. Jeśli przekażecie nam to zgodnie z ustaleniami, łatwiej będzie nam dobrać i dostosować skuteczne narzędzia promujące. Jeżeli nam tego na czas nie udostępnicie, Wszyscy stracimy!

6. Komunikacja

Utrzymujcie stały kontakt z nami i realizujcie ustalone wcześniej działania. Wasza pomoc też jest bardzo istotna, a w razie wątpliwości pytajcie. Działania e-marketingowe to złożone procesy obejmujące m.in optymalizacje stron czy pozycjonowanie. Niektóre podejmowane przez nas działania mogą być nie do końca zrozumiałe dlatego zawsze warto poprosić o wyjaśnienie.

I NAJWAŻNIEJSZE

7.Umowa o Zachowaniu Poufności

Wszyscy często zapominają o ochronie tajemnicy swojego przedsiębiorstwa, nie tylko podczas rozmów i negocjacji umów ze swoimi partnerami biznesowymi, ale również, i przede wszystkim przekazując w ramach swojej działalności gospodarczej informacje poufne firmom zewnętrznym. Dlatego w ramach naszej współpracy musimy sporządzić Umowę adekwatną dla danej sytuacji. Najważniejsze są założenia, które musimy spełnić przy sporządzeniu takiej Umowy, w celu jak najlepszej ochrony przekazywanych informacji poufnych. Należą do nich przede wszystkim:

-Sprecyzowanie informacji poufnych
-Określenie celu wykorzystania informacji poufnych
-Sposób postepowania z informacjami poufnymi w czasie trwania Umowy oraz po jej rozwiązaniu/wygaśnięciu
-Odpowiedzialność za naruszenie informacji poufnych.
-Czas obowiązywania Umowy
-Określenie właściwego prawa do rozwiązywania ewentualnych sporów.

KREATYWNE UMYSŁY

NASZA DRUŻYNA

Grzegorz Przyborski

Programista, Specjalista od reklamy

Martyna Samul

Młoda doświadczona graficzka

Scan the code