Podobnie jak Twitter, koncern Meta, właściciel Facebooka i Instagrama, ogłosił wprowadzenie płatnej usługi weryfikacji kont o nazwie Meta Verified. Abonenci będą musieli zapłacić miesięczną opłatę w wysokości około 65 do 80 złotych.

Dzięki subskrypcji Meta Verified, użytkownicy otrzymają odznakę potwierdzającą weryfikację ich konta i autentyczność tożsamości. Choć usługa nie jest jeszcze dostępna, istnieje możliwość zapisania się na listę oczekujących. Po uruchomieniu w Polsce, pracownicy Facebooka i Instagrama będą mieli 48 godzin na zweryfikowanie autentyczności konta, co będzie wymagało przesłania zdjęcia dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty.Abonenci będą również otrzymywać ochronę swojego konta oraz dodatkowe funkcje, takie jak możliwość używania gwiazdek zamiast standardowych polubień i dodatkowe reakcje do wykorzystania w rolkach (Reels) i relacjach (Stories).

Należy jednak zauważyć, że płatna subskrypcja Meta Verified będzie dostępna tylko dla pełnoletnich użytkowników. W Stanach Zjednoczonych opłata wynosi 12 dolarów dla korzystających z przeglądarki internetowej Facebooka i Instagrama, oraz 15 dolarów dla użytkowników korzystających z aplikacji. W Polsce miesięczne stawki to odpowiednio 65 złotych i 80 złotych.

Przypomnijmy, że wcześniej płatne konta wprowadził Twitter w ramach usługi Twitter Blue. Wydaje się, że Meta może wkrótce podobnie upodobnić się do Twittera. Firma Marka Zuckerberga uruchomiła aplikację Threads, która ma być konkurencją dla ostatnio borykającego się z problemami serwisu Elona Muska.Główną przewagą Threads jest jego połączenie z Instagramem, który ma aż 2 miliardy aktywnych kont, co pozwala na szybkie zbudowanie dużej bazy użytkowników. W porównaniu do tego, Twitter ma jedynie 363,7 miliona aktywnych użytkowników.

Nie trudź się tworzeniem grafiki ani szukaniem odpowiednich materiałów w sieci. Zamiast tego, skorzystaj z naszej kolekcji legalnie licencjonowanych obrazów i specjalistycznego oprogramowania do obróbki zdjęć oraz filmów. Dodatkowo, dostarczymy Ci potrzebne teksty, muzykę, precyzyjne targetowanie i odpowiednie linkowanie! Wszystko to zajmuje mnóstwo cennego czasu, który możemy zaoszczędzić dla Ciebie. Proces jest prosty! Wystarczy, że złożysz zamówienie za pomocą formularza kontaktowego, opłacisz go, a po zaksięgowaniu wpłaty od razu przystąpimy do pracy. Jedyne, czego potrzebujemy od Ciebie, to materiały firmowe (zdjęcia, filmy, opisy), które wykorzystamy w przyszłej promocji. Nasze usługi obejmują reklamę biur nieruchomości, restauracji, usług beauty, wypożyczalni samochodów, warsztatów samochodowych, usług budowlanych, usług prawnych, produktów do sprzedaży, wynajmy turystyczne, organizację imprez i wycieczek grupowych, transport, tłumaczenia oraz księgowość! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Scan the code