Brytyjczycy: Brytyjczycy tradycyjnie byli jedną z największych grup obcokrajowców kupujących nieruchomości w Hiszpanii. Szczególnie na popularnym wybrzeżu Costa del Sol oraz na Wyspach Balearskich (np. Majorka) można spotkać wielu brytyjskich nabywców.

Skandynawowie: Duża liczba Skandynawów, głównie z Norwegii, Szwecji i Danii, wybiera Hiszpanię jako miejsce zakupu nieruchomości. Często wybierają popularne regiony takie jak Costa Blanca, Costa del Sol, Costa Brava czy Teneryfa.

Francuzi: Francuzi są również aktywni na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Coraz więcej francuskich obywateli nabywa nieruchomości w regionach przygranicznych, takich jak Katalonia czy Pireneje Wschodnie.

Niemcy: Niemcy są kolejną znaczącą grupą obcokrajowców, którzy nabywają nieruchomości w Hiszpanii. Popularne miejsca dla niemieckich nabywców to m.in. Wyspy Kanaryjskie, Majorka i Costa Blanca.

Rosjanie: Rosjanie stanowią istotną grupę nabywców nieruchomości w Hiszpanii. Są zainteresowani głównie ekskluzywnymi nieruchomościami w wybranych lokalizacjach, takich jak Marbella, Costa del Sol czy Barcelona.

Należy jednak zauważyć, że preferencje obcokrajowców co do lokalizacji mogą się zmieniać w zależności od trendów rynkowych, zmian w przepisach prawnych i innych czynników. Warto również podkreślić, że Hiszpania przyciąga nabywców z wielu innych krajów, takich jak Holandia, Belgia, Szwajcaria, Włochy i inne.

Nie trać czasu na tworzenie grafiki ani szukanie odpowiednich materiałów w sieci. Zamiast tego, skorzystaj z naszych legalnie licencjonowanych obrazów i odpowiednich programów do obróbki zdjęć lub filmów. Potrzebujesz zapewne również odpowiednich tekstów, muzyki, precyzyjnego targetowania i właściwego linkowania! Dodatkowo, nie zapomnij o opiniach i komentarzach. Wykonanie tych wszystkich zadań będzie pochłaniać Twój cenny czas. A my możemy to zrobić szybciej i wiele taniej. Procedura jest bardzo prosta! Po prostu złóż zamówienie w formularzu kontaktowym, wyślij nam opłatę a kiedy zostanie zaksięgowana, natychmiast przystąpimy do działania. Jedyne, czego potrzebujemy od Ciebie, to materiały firmowe( zdjęcia, filmy, opisy), które możemy wykorzystać do przyszłej promocji. Reklamujemy już biura nieruchomości, restauracje, usługi beauty, wypożyczalnie samochodów, mechaników samochodowych, usługi budowlane, usługi prawne, produkty sprzedażowe, wynajmy turystyczne, imprezy i wycieczki grupowe, transport, tłumaczenia oraz księgowość! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skorzystaj z formularza kontaktowego!

Scan the code