Istnieje wiele darmowych narzędzi do monitorowania mediów społecznościowych i wzmianek o markach w internecie. Oto kilka z nich:

Google Alerts – pozwala na śledzenie wzmianek o markach w internecie poprzez wysyłanie alertów e-mailowych na podany adres.

Social Mention – umożliwia wyszukiwanie wzmianek o markach w mediach społecznościowych i innych źródłach online.

Hootsuite Insights – oferuje analizę w czasie rzeczywistym wzmianek o marce i konkurencji na mediach społecznościowych.

Talkwalker Free Social Search – pozwala na przeszukiwanie wzmianek o markach i słów kluczowych w internecie.

Mention – pozwala na śledzenie wzmianek o markach w internecie oraz analizę ich tonu i sentymentu. Należy jednak pamiętać, że narzędzia darmowe często oferują tylko podstawowe funkcjonalności, a bardziej zaawansowane narzędzia, takie jak Brand 24, mogą oferować bardziej szczegółowe i dokładne raporty.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code