Brand24 to narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych i internetu, które pomaga firmom w śledzeniu wzmianek o ich marce, produktach lub konkurencji w Internecie.

Główne funkcje Brand24 to:

Śledzenie w czasie rzeczywistym wzmianek o Twojej marce i konkurencji w mediach społecznościowych i innych źródłach online,

Analiza sentymentu, czyli określenie, czy wzmianki o Twojej marce są pozytywne, negatywne czy neutralne

,Identifikacja wpływowych osób i źródeł, które wypowiadają się na temat Twojej marki w Internecie,

Tworzenie raportów i analiza wyników działań marketingowych w mediach społecznościowych,

Automatyczne generowanie powiadomień o nowych wzmiankach o Twojej marce lub konkurencji. Brand24 jest użyteczne dla firm, które chcą zrozumieć, jak ich marka jest postrzegana w Internecie, jakie są trendy w branży oraz jakie są preferencje i opinie ich klientów. To narzędzie pozwala na bieżąco śledzić wzmianki o marce w mediach społecznościowych i w Internecie oraz podejmować szybkie działania w celu poprawy wizerunku marki i zwiększenia zaangażowania klientów.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code