About.me to platforma społecznościowa, która pozwala użytkownikom tworzyć jednostronicowe, spersonalizowane strony internetowe. Głównym celem jest zaprezentowanie siebie w krótkim, ale wyróżniającym się sposób, często poprzez dużą, atrakcyjną fotografię oraz krótki opis siebie i swoich zainteresowań. Strony About.me często działają jako centralne miejsce, w którym ludzie mogą skierować innych do wszystkich swoich profili w mediach społecznościowych, portfolio, blogów itp.

About.me jest popularny wśród profesjonalistów, artystów, blogerów i innych, którzy chcą mieć prostą i elegancką stronę internetową bez potrzeby zakładania pełnego serwisu internetowego czy bloga.

Nie trudź się tworzeniem grafiki ani szukaniem odpowiednich materiałów w sieci. Zamiast tego, skorzystaj z naszej kolekcji legalnie licencjonowanych obrazów i specjalistycznego oprogramowania do obróbki zdjęć oraz filmów. Dodatkowo, dostarczymy Ci potrzebne teksty, muzykę, precyzyjne targetowanie i odpowiednie linkowanie! Wszystko to zajmuje mnóstwo cennego czasu, który możemy zaoszczędzić dla Ciebie. Proces jest prosty! Wystarczy, że złożysz zamówienie za pomocą formularza kontaktowego, opłacisz go, a po zaksięgowaniu wpłaty od razu przystąpimy do pracy. Jedyne, czego potrzebujemy od Ciebie, to materiały firmowe (zdjęcia, filmy, opisy), które wykorzystamy w przyszłej promocji. Nasze usługi obejmują reklamę biur nieruchomości, restauracji, usług beauty, wypożyczalni samochodów, warsztatów samochodowych, usług budowlanych, usług prawnych, produktów do sprzedaży, wynajmy turystyczne, organizację imprez i wycieczek grupowych, transport, tłumaczenia oraz księgowość! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Scan the code