„Czarny pijar” to technika manipulacji opinii publicznej, która polega na ukrywaniu prawdziwego nadawcy przekazu lub celu kampanii. Często wykorzystuje się ją w celu zmanipulowania opinii publicznej na korzyść konkretnych interesów lub organizacji. Czarny pijar może przybierać różne formy, takie jak rozpowszechnianie fałszywych informacji, dezinformacja, wykorzystanie anonimowych źródeł lub stworzenie sztucznych profili w mediach społecznościowych. Technika ta jest nieetyczna i sprzeczna z zasadami wolnej i demokratycznej debaty, ponieważ zniekształca fakty i zaburza rzeczywistość, utrudniając w ten sposób podejmowanie merytorycznych decyzji na podstawie rzetelnych informacji.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code