Trendy w Google Analytics to narzędzie, które umożliwia monitorowanie zmian w zachowaniach użytkowników na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Dzięki temu narzędziu można śledzić, jakie treści i funkcjonalności przyciągają uwagę użytkowników i jakie działania przynoszą pozytywne rezultaty. Trendy w Google Analytics wyświetlają dane w formie wykresów, tabel i diagramów, które pozwalają na łatwe zrozumienie, jak zmieniają się kluczowe wskaźniki, takie jak liczba odwiedzin, czas spędzony na stronie, wskaźnik odrzuceń i wiele innych. Dzięki tym danym można określić, jakie treści i funkcjonalności na stronie są skuteczne i przyczyniają się do zwiększenia zaangażowania użytkowników. Trendy w Google Analytics pozwalają również na porównanie danych z różnych okresów czasu i określenie, czy wprowadzone zmiany przyniosły pozytywne rezultaty. Dzięki temu narzędziu można podejmować skuteczne decyzje na temat dalszych działań marketingowych i poprawiać efektywność swojej strony internetowej lub aplikacji mobilnej.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code