Cele w Google Analytics to wyznaczone przez Ciebie akcje, które chcesz, aby użytkownicy podjęli na Twojej stronie internetowej. Może to być na przykład wypełnienie formularza, zakup produktu lub przejście na określoną stronę. Cele pozwalają śledzić, czy Twoja strona internetowa spełnia swoje założenia, jakie wyznaczyłeś przed jej uruchomieniem. Dzięki temu możesz weryfikować, które działania marketingowe przynoszą najlepsze wyniki.Zachowania w Google Analytics to informacje o sposobie, w jaki użytkownicy zachowują się na Twojej stronie internetowej. Dzięki nim możesz śledzić, które strony są najbardziej popularne, jak długo użytkownicy pozostają na Twojej stronie, jak często powracają i jakie akcje wykonują. Te informacje pomagają zrozumieć, jak użytkownicy wchodzą w interakcje z Twoją stroną internetową, co pozwala Ci dostosować swoje działania marketingowe i ulepszyć swoją stronę internetową.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code