W Google Analytics, Nowi użytkownicy to ci, którzy odwiedzają Twoją stronę po raz pierwszy w wyznaczonym przedziale czasowym, najczęściej jest to sesja, czyli wizyta na Twojej stronie w ciągu 24 godzin. Z kolei, Powracający użytkownicy to ci, którzy odwiedzili Twoją stronę już wcześniej i wrócili na nią ponownie w wyznaczonym przedziale czasowym. Informacje o nowych i powracających użytkownikach pozwalają Ci zrozumieć, jak Twoja strona internetowa przyciąga użytkowników, jak często powracają oni na Twoją stronę i czy udaje Ci się przyciągnąć nowych odwiedzających. Możesz wykorzystać te informacje do dostosowania swoich działań marketingowych i poprawy użyteczności swojej strony internetowej, tak aby przyciągnąć większą liczbę nowych użytkowników i zachęcić powracających do częstszego odwiedzania Twojej strony.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code