Platforma Pinterest nie umożliwia co prawda bardzo szczegółowego targetowania reklam, jednak z punktu widzenia pewnych branż można dzięki niej dotrzeć do potencjalnych klientów lepiej, niż np. na Facebooku.Mamy do wyboru kilka możliwości dotarcia do potencjalnych klientów twojej firmy.Zainteresowania – Pinterest w niektórych dziedzinach (np. design, eventy, podróże, sztuka) oferuje bardzo szczegółowe rozbicie poszczególnych zainteresowań i preferencji użytkowników.Słowa kluczowe – Pinterest Ads pozwala na emisję reklam przy wykorzystaniu kluczowych fraz. Reklama twojej firmy może zatem pokazywać się tylko tym osobom, które na Pintereście szukają konkretnych usług i produktów.Dane demograficzne – to standardowe i nieodłączne targetowanie w social media ads jest również dostępne na Pintereście. Reklama twojej firmy będzie emitowana tylko odbiorcom o określonej płci, wieku i mieszkającym w danej lokalizacji.Formaty reklam Pinterest AdsOd wyboru odpowiedniego formatu reklamy zależy na Pintereście bardzo wiele. Na szczęście mamy w czym wybierać. Oto formy reklamy, które proponuje nam Pinterest:Standardowe piny – statyczne reklamy w postaci grafik i zdjęć.Karuzela – to zbiór 2-5 kart, które prezentują różne produkty. Dzięki tej formie reklamy możemy trafić do tych użytkowników, do których przemawia różnorodność.Piny wideo – reklama tego typu działa tak samo, jak standardowy pin, przy czym obraz zastępuje wideo.Piny zakupowe – kreacja graficzna, w której reklamowane produkty są oznaczone białymi punktami. Gdy odbiorca kliknie na białą kropkę, pojawiają się szczegółowe informacje na temat produktu oraz możliwość jego błyskawicznego zakupu.Pinterest to specyficzny kanał social media, jednak z punktu widzenia niektórych branż jest to kluczowe miejsce do emisji materiałów reklamowych. Użytkownicy portalu są mocno określeni w kwestii zainteresowań i preferencji, dlatego łatwiej do nich trafić. Pinterest Ads to platforma reklamowa szczególnie dedykowana firmom z branży podróżniczej, odzieżowej, design, kultury i sztuki i tym podobnych.Jeśli twojej firmie zależy na dotarciu do swoich potencjalnych klientów za pomocą ich ulubionego portalu społecznościowego, reklama na Pintereście zdecydowanie jest dla ciebie!

Marketing internetowy, zwany również e-marketingiem, jest dziedziną, która ma na celu promowanie produktów lub usług w internecie za pomocą różnych narzędzi i technik. Aby osiągnąć sukces w tym zakresie, konieczne jest odpowiednie planowanie i wdrożenie kampanii marketingowej, a także stosowanie najnowszych i skutecznych strategii.Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy na temat e-marketingu, zaleca się zatrudnienie specjalistycznej firmy, która posiada doświadczenie w tej dziedzinie. Firmy te mają odpowiednie narzędzia i wiedzę, aby zaplanować i wdrożyć skuteczną kampanię marketingową, która przyciągnie uwagę klientów i zwiększy sprzedaż Twoich produktów lub usług.

Firmy zajmujące się e-marketingiem oferują różnorodne usługi, w tym optymalizację wyszukiwarek internetowych (SEO), reklamę w wyszukiwarkach (SEM), kampanie reklamowe na portalach społecznościowych, e-mail marketing, tworzenie treści, analizę danych i wiele innych.Korzystając z usług specjalistycznej firmy, możesz mieć pewność, że Twoja kampania marketingowa będzie skuteczna i przyniesie pozytywne wyniki. Warto zauważyć, że e-marketing jest ciągle rozwijającą się dziedziną, dlatego ważne jest, aby zawsze pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami.

Nie masz czasu na prowadzenie mediów społecznościowych Twojej firmy? Nie wiesz jak skutecznie wykorzystywać zasięgi kanałów społecznościowych? Nic prostszego! My zrobimy to za ciebie zdecydowanie lepiej bo prowadzimy media kilkudziesięciu firmom w całej Europie. Mamy grafików, filmowców, copywriterów, oraz ogromne zasięgi społecznościowe! Tworzymy codziennie setki unikatowych grafik, kolarzy i filmów dlatego nie trać czasu na naukę marketingu w sieci tylko zajmij się własnym biznesem a SOCIAL MEDIA zostaw nam !

Jeżeli szukasz więcej przydatnych informacji lub potrzebujesz naszego wsparcia w marketingu wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy a my natychmiast odpowiemy!

Scan the code