W dobie cyfrowej dostępność i przejrzystość informacji kontaktowych na stronie internetowej to klucz do budowania zaufania wśród odwiedzających i potencjalnych klientów. Ale jakie dokładnie informacje powinno się zamieścić? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek.

Numer telefonu

Numer telefonu pozwala na szybki i bezpośredni kontakt. Jeśli prowadzisz firmę obsługującą klientów w różnych strefach czasowych, warto dodać godziny pracy oraz strefę czasową.

Adres e-mail

Umożliwiający klientom wysłanie szczegółowego zapytania czy uwag. Pamiętaj, by chronić go przed spamem, np. poprzez użycie formularza kontaktowego lub graficzne przedstawienie adresu.

Formularz kontaktowy

Zapewnia dodatkową warstwę prywatności i profesjonalizmu. Możesz dostosować pola formularza, by zbierać konkretnie te informacje, które są dla Ciebie ważne.

Adres fizyczny

Jeżeli prowadzisz działalność stacjonarną lub chcesz, by klienci mogli Cię odwiedzić, umieść dokładny adres. Może to też budować zaufanie w przypadku sklepów internetowych.

Mapa dojazdu

Integracja z mapami, np. Google Maps, ułatwi klientom znalezienie Twojej siedziby.

Media społecznościowe

Linki do profili na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn czy Twitter pozwalają na zacieśnienie relacji z klientem i prezentowanie aktualnych treści.

Czat na żywo

Dla firm oferujących wsparcie online czat na żywo może być bardzo pomocny. Pozwala to na błyskawiczne rozwiązanie problemów lub odpowiedź na pytania.

Godziny pracy

Jeśli posiadasz punkt stacjonarny lub oferujesz wsparcie telefoniczne, podanie godzin pracy jest niezbędne.

Numer VAT, REGON, KRS

Dla firm i przedsiębiorstw podanie tych danych jest nie tylko ważne, ale często obowiązkowe. Zwiększa to również zaufanie w oczach klienta.

FAQ lub link do często zadawanych pytań

Chociaż to nie jest typowa „informacja kontaktowa”, umieszczenie linku do FAQ może znacznie zmniejszyć liczbę zapytań, pomagając klientom szybko znaleźć odpowiedzi na ich pytania.

Podsumowanie

Dobrze zaprojektowana strona kontaktowa, która zawiera wszystkie kluczowe informacje, jest niezbędna w dzisiejszym cyfrowym świecie. Pamiętaj, by regularnie aktualizować swoje dane kontaktowe i dostosowywać je do potrzeb swojej działalności i oczekiwań klientów.

Nie trudź się tworzeniem grafiki ani szukaniem odpowiednich materiałów w sieci. Zamiast tego, skorzystaj z naszej kolekcji legalnie licencjonowanych obrazów i specjalistycznego oprogramowania do obróbki zdjęć oraz filmów. Dodatkowo, dostarczymy Ci potrzebne teksty, muzykę, precyzyjne targetowanie i odpowiednie linkowanie! Wszystko to zajmuje mnóstwo cennego czasu, który możemy zaoszczędzić dla Ciebie. Proces jest prosty! Wystarczy, że złożysz zamówienie za pomocą formularza kontaktowego, opłacisz go, a po zaksięgowaniu wpłaty od razu przystąpimy do pracy. Jedyne, czego potrzebujemy od Ciebie, to materiały firmowe (zdjęcia, filmy, opisy), które wykorzystamy w przyszłej promocji. Nasze usługi obejmują reklamę biur nieruchomości, restauracji, usług beauty, wypożyczalni samochodów, warsztatów samochodowych, usług budowlanych, usług prawnych, produktów do sprzedaży, wynajmy turystyczne, organizację imprez i wycieczek grupowych, transport, tłumaczenia oraz księgowość! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Scan the code