Lokalny Link Building oraz wizytówki NAP (Nazwa, Adres, Numer Telefonu) są bardzo ważne dla lokalnych firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania lokalnego. Oto dlaczego:

Lokalny Link Building: Budowanie wysokiej jakości linków z innych witryn związanych z Twoją lokalizacją i branżą może pomóc wzmocnić Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania lokalnego. Wysokiej jakości linki z lokalnych witryn zwiększą wiarygodność Twojej strony i pomogą Ci przyciągnąć nowych klientów.

Wizytówki NAP: Dokładne i spójne informacje o Twojej firmie na wizytówkach NAP w różnych katalogach i serwisach biznesowych, pomogą Ci wzmocnić swoją obecność w wynikach wyszukiwania lokalnego. Jest to ważne dla Google i innych wyszukiwarek, ponieważ pozwala im potwierdzić, że Twoja firma jest rzeczywiście obecna w danym miejscu i jest wiarygodna.

Podsumowując, lokalny Link Building i wizytówki NAP są ważnymi elementami strategii SEO dla firm lokalnych. Dzięki nim możesz zwiększyć swoją widoczność w wynikach wyszukiwania i przyciągnąć więcej klientów z Twojej okolicy.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code