Koszt stworzenia nowego portalu społecznościowego może być bardzo zróżnicowany i zależy od wielu czynników, takich jak:

Zakres funkcjonalności – im bardziej zaawansowane funkcjonalności, tym większe koszty.

Skala projektu – rozmiar projektu wpłynie na koszty związane z zaprojektowaniem, zbudowaniem, przetestowaniem i wdrożeniem portaluLiczba platform i urządzeń – jeśli portal będzie działał na wielu platformach i urządzeniach, koszty związane z jego stworzeniem będą większe.

Zespół projektowy – koszty związane z wynajęciem doświadczonych projektantów, programistów i specjalistów ds. marketingu mogą znacząco wpłynąć na koszty projektu.

Zweryfikowany koszt stworzenia nowego portalu społecznościowego może wynieść od kilku tysięcy do kilku milionów dolarów w zależności od powyższych czynników. W każdym przypadku, koszt ten jest zwykle wysoki, a przedsiębiorstwa inwestujące w ten typ projektu zwykle dysponują dużym budżetem i zatrudniają doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie sprostać wyzwaniom stojącym przed tym projektem.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code