Jeśli próbujesz oznaczyć osobę na Facebooku, ale nie widzisz jej w liście sugestii, może to wynikać z kilku powodów:

Prywatność: Jeśli osoba, którą chcesz oznaczyć, ma ustawioną na swoim profilu prywatność na poziomie, który nie pozwala na oznaczanie jej w postach lub komentarzach osób spoza jej listy znajomych, nie będziesz mogł(a) jej oznaczyć. W takim przypadku, aby oznaczyć tę osobę, konieczne jest, abyście byli ze sobą na liście znajomych.

Błąd w nazwie: Upewnij się, że wprowadziłeś(aś) poprawną nazwę lub imię i nazwisko osoby, którą próbujesz oznaczyć. Błąd w nazwie może uniemożliwić wyświetlenie jej w liście sugestii.

Brak dostępu do profilu: Jeśli profil osoby jest prywatny lub ograniczony w inny sposób, niekoniecznie pojawi się ona w liście sugestii podczas próby oznaczenia.

Ustawienia prywatności osoby: Osoba, którą próbujesz oznaczyć, może mieć ustawienia prywatności, które nie pozwalają na oznaczanie jej w postach lub komentarzach.

Problemy techniczne: Czasami mogą występować problemy techniczne na platformie Facebook, które mogą wpłynąć na wyświetlanie sugestii oznaczeń. W takim przypadku warto spróbować ponownie później lub użyć alternatywnych metod oznaczania.

Jeśli jesteś pewien(a), że wszystkie informacje wprowadzone poprawnie i osoba nadal nie pojawia się na liście sugestii, to możliwe, że ograniczenia prywatności lub inne ustawienia profilu tej osoby uniemożliwiają jej oznaczenie w Twoim poście. W takiej sytuacji możesz skontaktować się bezpośrednio z tą osobą na Facebooku lub skorzystać z innych środków komunikacji.

Nie musisz samodzielnie projektować skomplikowanych grafik, tworzyć atrakcyjnych postów czy montować profesjonalnych filmów. My to zrobimy za Ciebie! Posiadamy bogatą kolekcję obrazów oraz zaawansowane narzędzia do obróbki materiałów wizualnych. Ale to nie wszystko! Nasza ekipa ekspertów z dziedziny digital marketingu dostarczy Ci treści tekstowe, idealnie dobraną muzykę, zadbamy o precyzyjne targetowanie Twojej reklamy oraz optymalizację linkowania. Dlaczego marnować cenny czas, skoro możemy go zaoszczędzić dla Ciebie?Współpraca z nami jest prosta. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, dokonać opłaty, a my natychmiast zabieramy się do działania. Do stworzenia doskonałej reklamy potrzebujemy jedynie Twoich materiałów firmowych, takich jak zdjęcia czy filmy. Specjalizujemy się w promowaniu m.in. biur nieruchomości, restauracji, salonów kosmetycznych, wypożyczalni aut, warsztatów, firm budowlanych czy kancelarii prawnych. Ale nasza oferta jest znacznie szersza – reklamujemy również produkty, usługi turystyczne, eventy, transport, tłumaczenia i wiele innych.Nie czekaj! Postaw na jakość i efektywność. Z nami zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Scan the code