Obserwujący (ang. followers) na Facebooku mogą mieć pewne znaczenie dla niektórych użytkowników, szczególnie dla tych, którzy prowadzą profile publiczne lub fanpage’y. Dla takich użytkowników liczba obserwujących może stanowić miarę popularności i zasięgu ich treści, ponieważ im więcej obserwujących, tym większa szansa, że ich posty będą widoczne dla większej liczby ludzi.Jednak dla większości użytkowników Facebooka, którzy prowadzą prywatne profile, liczba obserwujących może nie mieć dużej wagi, ponieważ ich treści są zazwyczaj adresowane do ograniczonej grupy znajomych i rodziny. Podsumowując, znaczenie obserwujących na Facebooku zależy głównie od celu i charakteru użytkowania tej platformy przez konkretną osobę.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code