E-commerce wg pozyskania w Google Analytics to raport pokazujący, skąd pochodzą Twoi klienci, którzy dokonali transakcji na Twojej stronie e-commerce. Ten raport może pomóc Ci zrozumieć, skąd pochodzą Twoi najbardziej opłacalni klienci oraz jakie kanały marketingowe przynoszą najlepsze wyniki. Raport ten zawiera informacje o różnych źródłach ruchu, takich jak organiczne wyniki wyszukiwania, kampanie reklamowe w Google Ads, reklamy w sieciach społecznościowych, wiadomości e-mail itp. Dzięki temu możesz określić, które kanały marketingowe przynoszą najwięcej konwersji i na które powinieneś skupić swoje działania marketingowe. W raporcie e-commerce wg pozyskania możesz zobaczyć również inne informacje, takie jak średnia wartość zamówienia, liczba transakcji, średnia wartość koszyka i współczynnik konwersji. Te informacje pomogą Ci zrozumieć, jak dobrze działa Twój sklep internetowy oraz jakie działania marketingowe są najbardziej opłacalne dla Twojego biznesu.

Jeżeli nie masz wystarczająco wolnego czasu, nie posiadasz niezbędnej wiedzy by tworzyć grafiki, RELLSY, ROLKI czy krótkie filmy zostaw to nam! Nie upieraj się , że sobie z tym poradzisz. Przygotowanie grafiki czy filmu i dobranie do niego odpowiedniej muzyki to nie takie proste. Rolkowanie facebooka, szukanie grup czy odpowiednich dla nas treści to znowu dodatkowy czas. Wbrew pozorom wymaga to wielu godzin pracy. My mamy zespół, który codziennie tworzy po kilkadziesiąt nowych grafik, relacji czy filmów!
Możesz również spróbować działać samodzielnie, ale czy masz wystarczająco dużo czasu, by pisać codziennie treści na posty, optymalizować istniejące kanały, targetować, czy odpowiadać na komentarze potencjalnych klientów?
Odkładanie działań na później jest normą w biznesie, ale nie powinno być tak w Twoim przypadku, ponieważ walczysz o przetrwanie swojej firmy.

Scan the code